Vložte své nápady do projektu

Poradenství a konzultace

VINZENZ nabízí zrealizování Vaší myšlenky do podoby reálného výrobku. Nemusíte být odborník na to, jak krbová kamna nebo vložku vyrobit, jakou zvolit technologii výroby nebo jaké jsou k dispozici materiály či povrchová úprava, proto jsme tu my.

Příprava a vypracování technického návrhu

Po úvodních konzultacích a ujasnění detailů, jsou-li zapotřebí, připravíme technickou dokumentaci modelováním dílů a sestav dle zadání. V průběhu této fáze Vám ukážeme 3D model Vašeho výrobku se zástavbovými rozměry. Po odsouhlasení začneme Vaše kamna vyrábět.

Výroba a zpracování

Vyrobíme vše, na co máme strojový park. Výrobky na které nemáme patřičné technické a strojní vybavení dokážeme vyrobit u ověřených dodavatelů v kooperaci a vždy se snažíme dodržovat termín, na kterém se společně dohodneme. Přesný termín realizace je dán náročností daného projektu a je s Vámi vždy konzultován.

Dodání a spokojený zákazník

Krbová kamna nebo vložku od společnosti VINZENZ Vám osobně dovezeme, předáme a provedeme základní instruktáž, jak výrobek používat, tak, abyste byli maximálně spokojeni a užívali si příjemné atmosféry při pohledu do zkroceného ohně v našich kamnech.

Chcete také taková kamna?

Neváhejte nás kontaktovat