„Konstrukce znamená věnovat pozornost detailům.“

Každý model, který společnost VINZENZ vyrobí je originál a Vy jste jeho tvůrcem. Individuální a osobní přístup dělá z našich výrobků výjimečný produkt, který nejen, že splňuje veškeré technické parametry současnosti, ale zároveň bude vždy ve Vašem interiéru něčím víc než jen krbová kamna ostatních firem.
Historie, tradice, kvalita, kreativita a především INDIVIDUALITA . . . to je naše firemní filozofie a prezentuje naši značku.

Jsme kreativní

„Kreativita není talent, ale způsob myšlení“.

Jsme kreativní tím, že naši odpovědnost vůči Vám bereme velmi vážně. Pokud hledáte něco speciálního nebo chcete vyčnívat z davu nebo chcete zvýraznit svou individualitu, jsme tu právě pro Vás. Navrhneme Vám řešení z obou stran mozku. Jsme poháněni vášní, nápady a odbornými znalostmi a dlouholetým know-how.

Jsme inovativní

Vše od brilantní nové koncepce na menší, ale neméně důležité zlepšení ve způsobu, jakým věci děláme. Inovace pro nás sebou přináší změny a přizpůsobení ... svěží myšlení a nový pohled na vše, co děláme.

Rychlost a kvalita

Laserová řezačka Trumpf Truelaser 3030, která poskytuje vysoký laserový výkon, zvýšenou rychlost a dynamiku díky technice lineárních pohonů. Umožňuje řezání plechů z oceli i barevných kovů. Dokumentace je zpracovávána na zařízení CAD/CAM.

Váš design

Vy jste jeho tvůrcem.

Naše historie

1911 - 1945

VINZENZ KREJNÝ byl v letech 1911 - 1945 živnostník v oboru zámečnictví a instalatérství. U svého otce se vyučil FRANTIŠEK KREJNÝ, který živnost později převzal a rozšířil o projektovou činnost rozvodů tepla, kterou provozoval do roku 1995.

Image

1990 – 2014

Pokračovat v tomto oboru se rozhodl i syn ING. FRANTIŠEK KREJNÝ, který v letech 1990 – 2014 pracoval jako technický ředitel pro společnost zabývající se výrobou krbových kamen a vložek.

Bohatých zkušeností a znalostí v tomto oboru svého otce jsem se rozhodl využít a navázat na své předky založením společnosti VINZENZ. Naším cílem je zakázková výroba krbových kamen využívající nejmodernější technologické postupy, kvalitní materiály a především design, který tvoříte Vy.